אינדיסקר

כבכל שנה, אנו שמחים להוציא לדרך את אינדיסקר,
המקום בו אתם תבחרו את ההרכב שיפתח את הפסטיבל.
לכל אדם יש הצבעה אחת בלבד.
מוזמנים לעבור על כל ההרכבים המשתתפים ולקחת חלק.
התחרות תימשך לאורך מספר ימים ותסגר ביום חמישי, 8.10, בחצות (בין חמישי לשישי).

Meuban

להקת מאובן הוקמה ע״י קבוצה של חברים (וגם אחים). בתחילת הדרך נפגשו לעיתים קרובות לנגן ג׳אמים שהפכו בהמשך לקטעים אינסטרומנטליים בעלי סאונד אחיד וברור. הקטעים שנוצרו בתהליך הכתיבה קיבלו כיוון של מוזיקת אמביינס/חללית המנוגנת ע״י ארבעה כלים חיים בלבד. המוזיקה מתארת פסקול לרגעים הפחות והיותר זוהרים בחיים כמו נסיעה באוטובוס בסוף יום עבודה ועד לטיסה לירח. בהופעות של מאובן הקהל חווה מעברים בין שיאים שקטים וחזקים ויכול להתחבר לאווירה החל מהתו הראשון עד כדי מצב דאייה.

 

Bender

אהבה מג'אם ראשון הולידה חיבור בין הגיטריסט דן אור והמתופף אלון תבורי (Fat Funk לשעבר) לבין הבסיסט אביב פרויליך והסולן/גיטריסט עדי שיפר. Bender שוברת את נוסחת קוורטט הרוקנרול הקלאסי ורותמת סאונד מחוספס וסוחף שמאפיין גראג' עם מקצבים שבורים וגרוביים עטופים בסאונד שמן וקראנצ'י. Bender מאזנת בין סטונר רוק דרומי להשפעות Fאנקיות, בלוזיות, ג'זיות ועוד.שוורצמן

טקסטים חדים ולחנים ממכרים, דימויים מוכרים ולקיחתם למחוזות צבעוניים יותר ולעתים אפלוליים יותר – אך תמיד אחרים. משחק בין המוכר למקורי.
אייל שוורצמן (לשעבר מוביל להקת "The Bootsman" וסולן "Blank Power") עומד בראש חבורת מוזיקאים מהפנטת היוצרים הופעה שהיא שילוב של יופי ורגש אינטנסיבי. שירים שמרחפים מעל ההגדרות אך היישר אל הנפש.
ההרכב עובד בימים אלו על אלבום שני. האלבום הראשון, "מונולוג אנונימי", אשר יצא ב2014 במסגרת פרוייקט "פלאגר" וזכה לשבחים רבים.

יפתח גילבר

פתח גילבר. מוזיקאי יוצר, כותב, מלחין, ושר בעברית.

ההרכב איתו מופיע גובש במהלך העבודה על פרויקט הגמר שלו בבית הספר "מיוזיק" יחד עם המפיקים מקס וורונוב ושחף סגינר. פרויקט הגמר ב"מיוזיק" הוא למעשה הפקת אלבום אשר נכתב, מולחן, מועבד ומופק ע"י התלמידים. בפרויקט "אין זמן לשירי משוררים" בחרו להפיק שמונה שירים מתוך הרפרטואר האישי של יפתח אותו אסף במהלך השנים.


Rodanz

צבי רודן , מתופף זמר ויוצר. בשנת 2014 הרכיב להקה המבצעת שירים מקוריים שלו. השפעה עמוקה של Soul ו-R&B .הסינגל החדש Rebel צבר השמעות ברדיו ויצר הצצה למשהו חדש ומסקרן. שילוב נדיר של מוזיקאים עם חומרים חדשים וגרוביים במיוחד חוויה שלא תשאיר אתכם אדישים.

 

Dia Malo

הרכב של 4 "בוגרי" סצנת האינדי רוק של תל אביב. על השירה והגיטרה היוצר הוותיק דיויד בלאו (ED, דייויד בלאו והלהקה הטובה, לצ'אק, Bill & Murray), על הגיטרה אבינועם שטרנהיים (לבנון, סואיסיידל פרניטר), על הבס יונתן בירנבאום (ED, לצ'אק) ועל התופים אדם בלומנטל (המיותרים, הניתקס וה-1840s). ההרכב הוא שילוש של חברים שהחליטו לחזור למקורות שעליהם גדלו ומושפעים בעיקר מלהקות כמו הבלאדי ולנטיין וסוניק יות'.