דברים שצריך לדעת

איפה ומתי ניתן לקנות כרטיסים לפסטיבל?

כל הפרטים על אפשרויות רכישת הכרטיסים נמצאים בעמוד "כרטיסים לאינדינגב". הקדימו להצטייד בכרטיסים! לא ייפתחו קופות במתחם הארוע עצמו. מכירה מוקדמת בלבד!

אני רוצה להביא את הילדים. האם עליי לרכוש לכולם כרטיסים?

כן, עקב מגבלות הרישוי גם ילדים חייבים בכרטיס. כרטיס לילד מתחת לגיל 11 ימכר במחיר מוזל.

איך מגיעים למתחם הפסטיבל?

פרטי הגעה ברכב פרטי ובתחבורה ציבורית נמצאים בעמוד "איך מגיעים". אנחנו ממליצים מאוד להתאגד ולהציע טרמפ לעוד אנשים, ככה גם תכירו אנשים חדשים וגם תחסכו כסף על דלק. והיי, אולי בטעות תמצאי את אהבת חייך…(כבר קרה בפסטיבל…:)

אפשר טרמפ?

על מנת לסייע בשידוך בין באי הפסטיבל המגיעים ברכב פרטי ואלו שאין להם, פתחנו קבוצה בפייסבוק בה תוכלו לבקש או להציע טרמפים. נסו את מזלכם!

אני מגיע ברכב, איפה חונים?

ישנה חנייה מסודרת לא רחוק ממתחם הלינה.

איפה ישנים?

מחוץ למתחם ההופעות יהיה מתחם קמפינג לאוהלים ושקי שינה. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לישון אך ורק במתחם הקמפינג המסודר, ולחנות רק בחניה הרשמית, למען בטיחותכם ונוחיותכם. אין כניסת רכבים למתחם הקמפינג. מי שיתמקם במתחם לא מוסדר, נמצא מחוץ לתחום אחריותנו ומסתכן באי נעימות ועימות עם המשטרה. אלו מכם שנרתעים מלילה בחיק הטבע, מוזמנים לשכור חדר באחד מהאורחנים הקרובים במחיר שווה לכל נפש. הזמינו מהר כי החדרים אוזלים במהירות. אורחן מצפה גבולות הנמצא ליד מתחם הפסטיבל ואורחן קיבוץ צאלים, הנמצא כ-5 דקות נסיעה מהפסטיבל. בנוסף לאורחנים המצויינים לעיל, תוכלו למצוא אורחנים נוספים באתר המועצה האזורית.

האם אפשר יהיה לקנות אוכל ושתיה במקום?

כן. במתחם הפסטיבל יהיו מספר דוכנים בהם תוכלו לרכוש אוכל ושתייה, והכל במחירים זולים. בברים ניתן לשלם גם באשראי ולמשוך מזומן. חשוב לציין כי מכירה או הגשה של משקה אלכוהולי למי שטרם מלאו לו 18 שנה אינה חוקית ואסורה בהחלט – הוראות אלו יאכפו בחומרה רבה.

ואם אני מעדיף אוכל ושתיה משלי, מותר?

ודאי. תוכלו להביא אוכל ושתיה מסוג כלשהו לשימושכם הפרטי במתחם הקמפינג. עם זאת, ישנן מספר מגבלות על הכנסתם למתחם ההופעות, וזאת בשל סוג הרשיון ודרישות המשטרה הקפדניות, שנועדו לשמור על ביטחון הקהל והמשתתפים. בפרט לא תורשו להכניס בקבוקי זכוכית למתחם ההופעות. הכנסת אלכוהול למתחם אינה חוקית, בכלל ובפרט למי שטרם מלאו לו 18 שנה. כל עברה על ההוראות בעניין זה תגרור סילוק מהפסטיבל ואת התערבות המשטרה.

ואם גם אני מארגן פסטיבל מטריף ואני רוצה שכל באי אינדינגב ידעו?

הכנסת גלויות, פלאיירים או כל חומר פרסומי לשטח הפסטיבל אסורה.

מה עוד יהיה במקום?

דוכני דיסקים, שירותים נוחים, אוהלים, חנות ספרים, מתחמי יצירת אמנות פלסטית ומיצגים שהקהל מוזמן לבוא, לקחת חלק פעיל בהם וליצור.

כל כך הרבה דברים לעשות ולקנות, מה אם ייגמר לי הכסף באמצע?

במקום שירותי כספומט זמינים בבר. שימו לב שפרט לאוכל יימכרו במקום חולצות של אינדינגב, דיסקים של המופיעים השונים ועוד מיני הפתעות, כך שאין צורך להתאפק אם תרצו לרכוש משהו מכל זה (אבל כמובן שזה לא העיקר וגם בלי זה יהיה כיף חיים).

מתי להגיע? מתי מתחילות ההופעות?

הפסטיבל יתחיל ביום חמישי בשעה 17:00 אחרי הצהריים בדיוק! כמות ההופעות בפסטיבל גדולה ואנו רוצים לאפשר לכל להקה להופיע הופעה מכובדת מול כמה שיותר קהל, לכן ההופעות יחלו בזמן הנקוב. שעות ההופעה של כל אמן יתפרסמו בקרוב בעמוד ה"משתתפים" באתר זה.

יהיה חם? יהיה קר? מה ללבוש?

ת:ביום יהיה נעים עד חמים, אז אפשר להסתובב בבגדים קלים, אבל בלילה יהיה קריר עד קר, אז תדאגו שיהיו לכם בגדים חמים.

מה יקרה אם ירד גשם בזמן הפסטיבל?

בעקרון, בתקופה זו לא אמורה להיות בעיית גשמים באזור זה של הארץ. במידה וירד גשם קל הפסטיבל יתקיים כסידרו ונשתדל לא להפסיק את ההופעות, אלא אם עלול להיגרם נזק לציוד. במידה והתחזית תהיה קודרת יותר, נדאג לעדכן אתכם באתר זה.

האם יהיו במקום שירותים רפואיים?

כן. במקום פועלת מרפאה ניידת עם צוות רפואי וישנם אמבולנסים אם נדרש פינוי.

מה לגבי אבטחה?

הפסטיבל יהיה מאובטח בהתאם לדרישות משטרת ישראל.

מה בנוגע לאנשים עם מוגבלויות? יש גישה לנכים?

בחלק ממתחם הפסטיבל ישנו שביל בטון המתאים למעבר בכסאות גלגלים בנוחות. בנוסף נמצאים במקום שירותים המותאמים לנכים. אין גישה מסודרת לבמה הגדולה, צוות הפסטיבל יעשה מאמץ לעזור לבעלי מוגבלויות לעבור ממתחם למתחם. מוזמנים בחום רב לדבר איתנו מראש ונעשה כל מה שניתן כדי לעזור.

למי אני פונה במקרה ומתעוררת בעיה במהלך הפסטיבל?

במידה ומתעוררת בעיה כלשהי, ניתן לפנות לצוות האבטחה או המשטרה, כמו כן ישנם אנשי צוות מטעם הפסטיבל שישמחו לעזור בכל בעיה. בכל מקרה- תמיד אפשר לחפש אינדיאני עם חולצת "צוות" ופלנות אליו.

האם מותר להביא ציוד צילום (סטילס, וידאו)?

כמובן. אפשר ומומלץ לצלם את הארוע למזכרת.

האם ניתן לצאת ולהיכנס ממתחם הפסטיבל כאוות נפשי?

ודאי. בזמן הכניסה יחולקו צמידים אשר יזהו אתכם. הקפידו לענוד את הצמיד לאורך סוף השבוע ולא תתקלו בבעיות.

יופי של פסטיבל. גם אני רוצה להופיע, למי לפנות?

הליינאפ לפסטיבל הקרוב כבר עמוס וסגור. במהלך השנה הבאה נפתח הרשמה לאמנים שמעוניינים להופיע, עקבו אחרינו כדי להיות מעודכנים.

יופי של פסטיבל. אני עיתונאי ומעוניין לסקר אותו, למי לפנות?

עיתונאים ואנשי תקשורת המעוניינים לסקר את הפסטיבל מוזמנים לפנות אל המארגנים במייל indnegev@gmail.com כמו כן לפניות יח"צ וסיקור ניתן לפנות ללירון פנחסי, 054-3222166, liron.prmail@gmail.com

שמעתי שמועה ש… האם זה נכון?

צוות הפסטיבל ומפעילי האתר מקפידים לעדכן את אתר האינטרנט והרשתות החברתיות השונות במידע רלוונטי בזמן אמת. כדי להישאר מעודכנים, תוכלו להרשם ל-RSS של האתר, או לבדוק את עמוד החדשות מדי פעם. אין לנו אחריות למידע שמתפרסם במקומות אחרים.

עוד רגע נגמרת לי הסוללה באייפון, מה עושים?

כמות המשתתפים והפוקדים את הפסטיבל רבה. לא קיימות עמדות הטענה בשטח. אנו ממליצים להתנתק קצת מהמכשיר, ולדבר רק כשצריך. בכל מקרה, יש עמדת הטענה בתשלום סמלי בעמדת המרצ' של הפסטיבל.

כיצד אוכל לבוא להציג אמנות שלי בפסטיבל, להקים דוכן אוכל ושתיה, או סתם להתנדב ולעזור לכם?

חפשו אותנו בדף "צור קשר".

תקשיבו, האתר לא עולה לי טוב!

תראו, אם אתם לא משתמשים בכרום (Google Chrome) או פיירפוקס (Mozilla Firefox), לפחות תעדכנו לאקספלורר 9 (Internet Explorer 9) של מיקרוסופט (למען ההגינות לא הוספנו לינקים להורדה של אף אחד מהדפדפנים), למען הנוחות נאמר- גגלו את המועדף עליכם.

יש לי שאלה שלא עניתם עליה כאן.

בכל שאלה ובקשה נוספת ניתן לפנות אל מארגני הפסטיבל. פנו לעמוד "צור קשר" או השאירו מסר בעמוד התגובות.

האם מותר להביא בעלי חיים לפסטיבל?

לא ניתן להכניס בעלי חיים למתחם הפסטיבל, לצערינו.