תום יער

תום יערצילום : מתן שליטא
הקומיקאית הצעירה שנחשבת למי שפתחה את הדלת והייתה חלוצת הדור החדש של הסטנדאפ הישראלי יוצאת במופע נוסף מתוך סיבוב ההופעות "לא תמימה בת שש" .
את תום יער אין צורך להציג בפני רוב הצעירים בתל אביב, אלו המחוברים לרשתות החברתיות ואלו הצורכים תרבות וסקרנים באופן טבעי לקולות חדשים ומרעננים.

תום יער פעילה מאוד בשנים האחרונות בעיקר כיוצרת אינדי רבת פעלים - עם סרטונים ויראלים מוטרפים, שלל דמויות מגוונות קבועות וקאלטיות בתוכנית הרדיו של טייכר וזרחוביץ, אירוח בתוכניות טלויזיה ; "ארץ נהדרת", 'תוכנית קיציס', 'לילה תירס', פוסטים ויראלים עם כמות אוהדים יוצאת דופן בפייסבוק ובאינסטגרם. לתום יש קהל עוקבים ואוהדים שמצטט אותה, נאמן לה והולך אחריה לכל הופעה והביקורות מהללות.

תום יער בת 27 משתייכת לדור הקומיקאים החדשים- לא כאלו שיורדים על קהל, לא מסתלבטים על עדות ולא ממש יורים כל רגע פאנץ אחרי פאנץ. במופע, שהוא כמו מניפסט קורע מצחוק ועצוב עד כאב , תום בשפה ובהגשה המיוחדת שלה, נוגעת ולא נוגעת בנושאים כמו יחסי משפחה משובשים, תל אביביות, דימוי גוף ונשיות, יחסי מין או אי קיום יחסי מין, מסיבות, טכנולוגיה, זוגיות ועוד. תום ידועה בתור מי שיש לה פה מלוכלכך מאוד, ולא מצנזרת את עצמה. החל מהדימויים הציוריים המתוארים במופע ועד לשפה המיוחדת שיש רק לה, תום יער היא קול אינטיליגנטי, מרענן, חדש וחריף בסטנדאפ הישראלי.

״אחד מהקולות הכי כנים ומלוכלכים בישראל.״ הארץ

"בשורה אמיתית והבטחה גדולה." טיים אאוט

"חלוצת הדור החדש של הסטנדאפ הישראלי." מעריב

YouTube